Aleksandra Sobczyk

O mnie

 

Aleksandra Sobczyk

Witaj!

Miło mi, że chcesz mnie lepiej poznać.

Nazywam się Aleksandra Sobczyk i jestem dyplomowanym psychologiem, certyfikowanym trenerem, doradcą zawodowym, nauczycielem akademickim, profesjonalnym coachem oraz właścicielem Centrum Psychologii i Coachingu Relacji. Coaching to również mój styl życia i bycia w kontakcie ze sobą i otaczającymi mnie ludźmi.

Specjalizuje się w COACHINGU RELACJI, podczas którego towarzyszę osobom w osiągnięciu bardziej satysfakcjonujących relacji w życiu – zarówno z sobą samym, jak również z innymi – w związku miłosnym, rodzinie, pracy…

W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem zarówno w stosunku do klienta, wyznaczonego przez niego celu oraz kontekstu w którym się znajduje.

W trosce o jak najwyższą efektywność coachingu stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe; uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konferencjach.

Pracuję według standardów etycznych wyznaczonych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Coachów ICF. Dbam o to, by wykonywana przeze mnie praca przynosiła jak najwięcej korzyści moim klientom.

Swoją pracę regularnie superwizuję m.in. u Pernille Plantener. Superwizja polega na ciągłym konsultowaniu z uprawnionymi do tego specjalistami sposobu i efektów pracy z klientami.

Pracuję również jako BUSINESS COACH w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, gdzie towarzyszę osobom w procesie kreowania ich własnej firmy – ustaleniu jej misji, wizji, budowaniu marki, tworzeniu modelu biznesowego Canvas, Golden Circle, Elevators Pitch itd. Wcześniej miałam okazje pracować z przedsiębiorcami i poznać ich potrzeby jako Startup Specialist w przestrzeni rozwoju biznesu i startupów Business Link Katowice.

Jako TRENER prowadzę szkolenia otwarte i zamknięte z umiejętności psychospołecznych (m.in. skuteczna komunikacja, automotywacja, work-life balance, asertywność, inteligencja emocjonalna, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie, praca z wewnętrznym krytykiem, poczucie własnej wartości, tworzenie dobrych nawyków, wizualizacja i relaksacja, zdrowe myślenie, kreatywne rozwiązywanie problemów, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu) oraz pracuje jako DORADCA ZAWODOWY w Centrum Integracji Społecznej oraz Stowarzyszeniu Humaneo, gdzie prowadzę spotkania indywidualne i szkolenia służące aktywizacji społeczno-zawodowej osób bezrobotnych (w tym osób długotrwale bezrobotnych, niepełnosprawnych, 50+, z niskimi kwalifikacjami).

Jako NAUCZYCIEL AKADEMICKI prowadzę zajęcia z zakresu modeli i narzędzi coachingowych oraz superwizji w business coachingu dla studentów dziennych i zaocznych Uniwersytetu Śląskiego.

W latach 2014-2016 koordynowałam cykliczne spotkania Pasjonatów Rozwoju Osobistego MeetPRO w Katowicach. Podczas tych spotkań prowadziłam m.in. gry coachingowe, które poszerzały perspektywę uczestników oraz pogłębiały ich samoświadomość.

Prowadzę stronę, na której zamieszczam pytania coachingowe, które warto sobie zadać oraz stworzyłam aplikacje Pytania coachingowe , która raz dziennie wyświetla specjalnie wyselekcjonowane pytanie.

Nowy York
New York City

 

Prywatnie uwielbiam podróżować w głąb siebie bardziej niż po świecie.

CIMG3766
Las Vegas